logo

Alisa Manyonok

Úvod

Alisa Manyonok je populární ruská modelka, volejbalová hráčka, vítězka soutěže krásy a influencerka na sociálních sítích. . Získala popularitu po vítězství v soutěži Miss Earth 2019. Zúčastnila se mnoha soutěží krásy. Alisa navíc modeluje pro Miss International a Supermodel International.

binární typy stromů

Spolupracovala také s mnoha známými kosmetickými a módními firmami. Je závodní plavkyní a volejbalistkou. Alisa se zúčastnila mnoha volejbalových soutěží.

Narození a raný život

Alisa Manyonok se narodila ve Vladivostoku v Rusku 5. dubna 1995. Alice Manyonok je její skutečné jméno. Pracuje jako modelka, volejbalistka, soutěžící v soutěži krásy a influencerka na sociálních sítích. V současné době žije v Kazani, Tatarstánu, Rusko. Její národnost je ruská a ona je Beran. Praktikuje křesťanství a je smíšeného původu.

Vzdělávací kvalifikace

Své vzdělání dokončila na místní střední škole ve městě. Na střední škole soutěžila v mnoha sportovních titulech. Po ukončení školní docházky nastoupila na Kazaňskou univerzitu a získala bakalářský titul.

Rodina

Alisa se narodila do zavedené ruské rodiny. Je to zbožňující nejstarší dítě svých rodičů. Její matka je paní Monyonok, profesionální basketbalistka; jejím otcem je pan Manyonok, bývalý profesionální sportovec a plavec. Alisina matka a otec hráli profesionálně za KGU v Rusku a její otec vyhrál dvě mistrovství Evropy v plavání. V její rodině je bratr, který je sourozencem. Alisa zveřejnila na sociálních sítích několik fotek své rodiny. Patřili k nim její bratr a otec.

zarovnání obrázku v css

Když je tvoje máma dokonalá, Alisa přidala popisek k fotce, kde je ještě dítě, kterou sdílela se svou matkou. Jsem tady malá opice. Takový to je pocit mít matku, která je vždy mladá, má dokonalé tělo, je moudrá a má krásnou povahu. Snažím se být takový, ale zatím se mi to ještě nepodařilo.

Přítel a vztah

Je to úžasná a známá modelka. Alisa modelovala pro renomované módní značky a časopisy. Pracovala také pro několik známých influencerů a modelek na sociálních sítích. Tisíce lidí sledují Alisu na jejích účtech na sociálních sítích právě teď. Mnoho jejích fanoušků je zvědavých na její romantickou historii nebo na to, kdo je její přítel.

Nikde na svých účtech na sociálních sítích však svůj vztahový stav nezmiňuje. Její rodinný stav i rande jsou svobodné. Ráda tráví čas se svými blízkými.

Kariéra a profese

S volejbalem začala na střední škole, kde začala svou volejbalovou kariéru. Alisa na střední škole soutěžila v mnoha volejbalových soutěžích. Na své účty na sociálních sítích také zveřejnila mnoho obrázků a videí, na kterých hraje volejbal. Je také závodní plavkyní. Po dokončení střední školy navštěvovala vysokou školu a získala zde bakalářský titul.

Poté začala s modelingem a účastnila se mnoha soutěží krásy. Alisa byla v roce 2013 korunována první vicemistryní Miss Tatarstan. Z Baranovichi, Brest, Bělorusko, získala titul Miss Krásné tělo v roce 2015. Alisa navíc reprezentovala Rusko a skončila v Top 15 na japonské soutěži Miss International 2016. Skončila jako první na druhém místě v soutěži Supermodel International v roce 2016 a vyhrála modelingovou soutěž Miss Photogenic v Bangkoku v Thajsku.

arraylist v jazyce Java

V Soulu, korejském kongresovém centru Grand Hill, byla Alisa korunována světovou královnou krásy 2018. V roce 2019 byla korunována jako Miss Earth a stala se velmi známou po celé planetě. Poslední korunovační noc této soutěže, které se zúčastnilo 85 žen z celého světa, se odehrála v Cove Manila v Okada Manila, Paranaque City, Metro Manila, Filipíny. James Deakin působil jako hostitel přehlídky pro soutěž Miss Earth. V současné době Alisa pracuje jako módní influencerka a modelka na sociálních sítích.

Čistá hodnota a příjem

Odhadovaná hodnota čistého jmění Alisy Manyonok je 1,5 milionu dolarů. Je známá ruská modelka, volejbalistka, vítězka soutěže krásy a influencerka na sociálních sítích. Alisa se úctyhodně živí jako modelka. Vydělává peníze pomocí svých účtů na sociálních sítích k propagaci známých produktů. Život v Rusku si užívá se svou rodinou.

Závěr

Alisa Manyonok je velmi známá a nadaná volejbalová hráčka, modelka, vítězka soutěže krásy a influencerka na sociálních sítích. Pracuje neuvěřitelně tvrdě a má značnou fanouškovskou základnu.